عایق پشم سنگ

فرمت فایل : word تعداد صفحه : 34 پشم سنگ كه در زبان انگليسي Rock Wool ناميده ميشود، جزو خانواده عايقهاي حرارتي متشكل از الياف معدني است به همين دليل گاهي به آن Mineral Wool هم اطلاق ميشود.ماده اوليه اصلي براي توليد اين عايق، سنگ بازالت، از گروه سنگها|2032491|mihanwebnegar
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل عایق پشم سنگ قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

فرمت فایل : word

تعداد صفحه : 34

پشم سنگ كه در زبان انگليسي Rock Wool ناميده مي‌شود، جزو خانواده عايق‌هاي حرارتي متشكل از الياف معدني است به همين دليل گاهي به آن Mineral Wool هم اطلاق مي‌شود.ماده اوليه اصلي براي توليد اين عايق، سنگ بازالت، از گروه سنگ‌هاي آذرين است كه بازمانده فعاليت‌هاي آتش‌فشاني است و در كشور ما به وفور وجود دارد.

محصولات عايق پشم سنگ نقش مهمي (چشمگيري) در صرفه جويي انرژي به وسيله كاهش مصرف انرژي در خانه‌ها، ساختمان‌هاي اداري و تجاري و كارخانه‌هاي توليدي دارند. عايق كاري اصولي كمك مي‌كند كه در خانه‌ها و محل كارمان انرژي فوق العاده كمتري مصرف شود.

صرفه جويي در مصرف انرژي به وسيله عايق كاري به محيط زيست نيز كمك مي‌كند. عايق پشم‌سنگ به وسيله كاهش انرژي مورد لزوم براي گرم يا سرد كردن خانه‌ها و ساختمان‌‌هاي تجاري از متصاعد شدن دي اكسيد كربن بيشتر از كارخانه‌هاي مواد برق براي گرمايش و سرمايش ساختمان‌ها جلوگيري مي‌كند.

مباحث :

ويژگي های عايق پشم سنگ

کاربرد پشم سنگ در هايدروپونيک

ويژگيهاي آگوستيكي پشم سنگ

عايق لوله پيش ساخته پشم سنگ-عایق پتویی پشم سنگ

پشم سنگ فله

عایق پشم شیشه با روکش کرافت

ایزوگام-ایزوران 600-ایزورن W 600

تیشو-ایزو شینگل

رنگ های سرامیکی عايق محصول HY-TECH