تحقیق درباره پایگاه داده ها

مطالب دیگر:
📃پاورپوینت آماده مواد و آیین نامه حفاظت ساختمان📃پاورپوینت آماده بارکد – رمز میله ای – روش های کدگذاری زبان مشترک عصر تجارت الکترونیک📃پاورپوینت آماده بررسی تاریخ معماری جهان معماری باروک📃پاورپوینت آماده بررسی جامع معماری باروک📃پاورپوینت آماده بررسی بازار پول و بازار اوراق قرضه اروپايي📃پاورپوینت آماده بررسی و تحلیل بازارها و نقشه شهرها در تمدن های مختلف📃پاورپوینت آماده طراحی و ساخت پل عابر پياده درياچه رانوف📃پاورپوینت آماده بررسی انواع موج شکن ها و اصول طراحی موج شکن های سکویی شکل پذیر📃پاورپوینت آماده جزوه کامل بازاريابي و مديريت بازار📃پاورپوینت آماده بررسی تاریخچه و معماری و ساختار باغ فتح آباد تبریز📃پاورپوینت آماده بررسی تاریخچه و معماری عمارت تاريخى هشت‏ بهشت – دوره صفویه📃پاورپوینت آماده بررسی بافت انواع غضروف شفاف و ارتجاعی و فیبری📃پاورپوینت آماده بانكداري الكترونيك – بررسی انواع و ویژگی ها و جنبه های بانکداری الکترونیک📃پاورپوینت آماده بررسی هنر و معماري باهاوس📃پاورپوینت آماده بررسی اصول طراحی و مديريت مراکز داده و معماری سیستم فناوری اطلاعات📃پاورپوینت آماده بررسی خواص و ویژگی های انواع بتن های با مقاومت بالا📃پاورپوینت آماده بررسی برج خنک کننده و شرح کار کولر گازی📃پاورپوینت آماده بررسی اصول طراحي ژئوتكنيكي پي هاي تكي📃پاورپوینت آماده بررسی عوامل موثر بر کارایی و انواع کاربردهای غشاهای اولترافیلتراسیون📃پاورپوینت آماده بررسی اصول و مبانی معماری پایدار و مطالعات موردی کارهای ریچارد راجرز و نورمن فا
قالب فایل(ورد) لینک دانلود پایین صفحه تعداد صفحه:12 بخشی از متن پایگاه داده ها دادِگان (پایگاه دادهها یا بانک اطلاعاتی) به مجموعهای از اطلاعات با ساختار منظم و سامانمند گفته میشود. این پایگاههای اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاهها و رایانهها ق|2032462|mihanwebnegar
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل تحقیق درباره پایگاه داده ها قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

قالب فایل(ورد)

لینک دانلود پایین صفحه

تعداد صفحه:12

بخشی از متن

پایگاه داده ها

دادِگان (پایگاه داده‌ها یا بانک اطلاعاتی) به مجموعه‌ای از اطلاعات با ساختار منظم و سامانمند گفته می‌شود. این پایگاه‌های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه‌ها و رایانه‌ها قابل خواندن و قابل دسترسی باشند ذخیره می‌شوند. البته چنین شیوه ذخیره‌سازی اطلاعات تنها روش موجود نیست و شیوه‌های دیگری مانند ذخیره‌سازی ساده در پرونده‌ها نیز استفاده می‌گردد. مسئله‌ای که ذخیره‌سازی داده‌ها در دادگان را موثر می‌سازد وجود یک ساختار مفهومی است برای ذخیره‌سازی و روابط بین داده‌ها است.
پایگاه داده در اصل مجموعه‌ای سازمان یافته از اطلاعات است.این واژه از دانش رایانه سرچشمه می‌‌گیرد ،اما کاربر وسیع و عمومی نیز دارد، این وسعت به اندازه‌ای است که مرکز اروپایی پایگاه داده (که تعاریف خردمندانه‌ای برای پایگاه داده ایجاد می‌‌کند) شامل تعاریف غیر الکترونیکی برای پایگاه داده می‌‌باشد. در این نوشتار به کاربرد های تکنیکی برای این اصطلاح محدود می‌‌شود.